سوت کارگر رونمایی اسماعیلی بازیگران منوچهر هادی

سوت: کارگر رونمایی اسماعیلی بازیگران منوچهر هادی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات امیدوارم این دوره قهرمان جام ملت‌ها شویم / جهانبخش

هافبک ایرانی شاغل در فوتبال هلند امیدوار است طلسم قهرمان نشدن کشور عزیزمان ایران در جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۱۹ به آخر برسد.

امیدوارم این دوره قهرمان جام ملت‌ها شویم / جهانبخش

جهانبخش: امیدوارم این دوره قهرمان جام ملت ها شویم

عبارات مهم : ایران

هافبک ایرانی شاغل در فوتبال هلند امیدوار است طلسم قهرمان نشدن کشور عزیزمان ایران در جام ملت های آسیا در سال ۲۰۱۹ به آخر برسد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت AFC، علیرضا جهانبخش یکی از عالی ترین بازیکنان کشور عزیزمان ایران است که عملکرد درخشانی از خود نشان داده هست. او در گفت وگو با سایت AFC راجع به قهرمانی کشور عزیزمان ایران در جام ملت های آسیا به عنوان یکی از آرزوهایش سخن گفت.

امیدوارم این دوره قهرمان جام ملت‌ها شویم / جهانبخش

جام ملت های آسیا بیش از ۸ ماه دیگر شروع می شود. از حس و حالت جهت بازی در این مسابقه ها بگو.

بعد از جام جهانی فوتبال، حضور در جام ملت های آسیا بزرگ ترین مناسبت جهت تیم ملی فوتبال ما محسوب می شود. من خیلی مشتاقم که در این تورنمنت حاضر باشم. در دوره گذشته ما در ضربات پنالتی شکست خوردیم و از بین بردن شدیم و به همین خاطر من خودم خیلی انگیزه دارم که در این مسابقه ها حاضر باشم. امسال تیم بهتری داریم و از شرایط بهتری هم بهره می بریم و امیدوارم که بتوانیم مردم کشور عزیزمان ایران را خوشحال کنیم. ما الان تیم نخست آسیا محسوب می شویم و باید کیفیت خودمان را به عنوان تیم نخست آسیا نشان دهیم.

قرعه کشی جام ملت های آسیا به زودی در دوبی برگزار می شود. آیا تیمی است که دوست نداشته باشی یا دوست داشته باشی با آن ها روبه رو شوی؟

هافبک ایرانی شاغل در فوتبال هلند امیدوار است طلسم قهرمان نشدن کشور عزیزمان ایران در جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۱۹ به آخر برسد.

تمام تیم ها در آسیا در حال پیشرفت هستند و بهتر و بهتر می شوند و گزینش یک یا دو تیم سخت هست. باید اول ببینیم با چه تیم هایی هم گروه می شویم. هر لحظه ساده ترین گروه ها عالی ترین ها هستند ولی از نظر من تیم ساده در جام ملت های آسیا وجود ندارد چون مربیان جدیدی آمده اند و تیم ها بهتر شده است اند.

ایران از سال ۱۹۷۶ نتوانسته قهرمان جام ملت ها شود. چقدر این دوره کشور عزیزمان ایران شانس قهرمانی دارد؟

ما در چند سال گذشته عالی ترین تیم آسیا بودیم و جام ملت های آسیا هم تورنمنت بزرگی جهت ما محسوب می شود. من فکر می کنم بعد از جام جهانی با آمادگی خوب باید به سراغ جام ملت های آسیا برویم تا در این دوره تیم ما عملکرد بسیار خوبی بتواند داشته باشد. سال ها از قهرمانی ما در آسیا می گذرد ولی این بار با این تیم خوب و مربی خوب امیدوارم رویایمان به حقیقت بپیوندد. مردم ما شایسته نتیجه خوب در جام ملت های آسیا هستند.

آیا تیم اول آسیا بودن انگیزه شما را جهت موفقیت زیاد می کند؟

امیدوارم این دوره قهرمان جام ملت‌ها شویم / جهانبخش

بله همین طور هست. ما نه تنها تیم نخست آسیا بودیم بلکه به عنوان دومین تیم هم به جام جهانی راه یافتیم و این نشان دهنده کیفیت خوب تیم ماست که باعث اوج رفتن انتظارات هواداران از ما شده است هست. الان هواداران از ما افزایش به دور دوم جام جهانی را می خواهند. بعد شما تصور کنید جهت جام ملت ها چه انتظاری از ما دارند. هر لحظه در تیم ملی کشور عزیزمان ایران فشار بوده هست. هواداران هر لحظه از ما انتظار دارند و ما را تشویق می کنند. باید بتوانیم فشار را مدیریت کنیم و آرام باشیم چون حریفان قدری در آسیا وجود دارند.

برای نخستین بار جام ملت های آسیا با ۲۴ تیم برگزار می شود و کشورهایی مثل یمن، قرقیزستان و مجموعه جزایر فیلیپین جهت نخستین بار وقت حضور در این جام را به دست آورده اند. ارزیابی شما از این شرایط چیست؟

این خیلی خوب است که کشورهایی با جاه طلبی های بزرگ به تورنمنت می آیند و در کنار تیم های بزرگ آسیا بازی می کنند. هر لحظه راجع به جام جهانی و جام ملت ها چنین بحث هایی بوده هست. جهت کشورهای تازه وارد هر لحظه این اتفاق، اتفاق خوبی است که شانس حضور در تورنمنت را پیدا می کنند.

هافبک ایرانی شاغل در فوتبال هلند امیدوار است طلسم قهرمان نشدن کشور عزیزمان ایران در جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۱۹ به آخر برسد.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | قهرمان | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs