سوت کارگر رونمایی اسماعیلی بازیگران منوچهر هادی

سوت: کارگر رونمایی اسماعیلی بازیگران منوچهر هادی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی حمایت ایرانی‌ها از دولتشان با جنبش ترامپ/ ظریف و سلیمانی محبوب‌ترین در کشور عزیزمان ایران ، نیویورک تایمز

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی با اشاره به سیاست‌های ضد ایرانی ریاض و واشنگتن در ماه‌های اخیر نوشت: به نظر می‌آید کارها رییس‌جمهور ترامپ و سعودی‌ها علیه کشور عزی

حمایت ایرانی‌ها از دولتشان با جنبش ترامپ/ ظریف و سلیمانی محبوب‌ترین در کشور عزیزمان ایران ، نیویورک تایمز

نیویورک تایمز: حمایت ایرانی ها از دولتشان با جنبش ترامپ/ ظریف و سلیمانی محبوب ترین در کشور عزیزمان ایران

عبارات مهم : ایران

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی با اشاره به سیاست های ضد ایرانی ریاض و واشنگتن در ماه های اخیر نوشت: به نظر می آید کارها رییس جمهور ترامپ و سعودی ها علیه کشور عزیزمان ایران نتیجه ای جز اتحاد مردم این کشور در برابر دشمن های قدیمی ارزش نداشته هست.

به گزارش ایسنا، روزنامه نیویورک تایمز در گزارش خود با اشاره به بیلبورد بزرگ یکی از شلوغ ترین میادین پایتخت کشور عزیزمان ایران که در آن تصویری از شهید محسن حججی دیده می شود، نوشت: مردم کشور عزیزمان ایران در احساساتی ملی گرایانه علیه رییس جمهور ترامپ و سعودی ها متحد شده است اند. این رویکرد ناشی از دو عامل است: گزینش دونالد ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا و زیاد کردن تنش با عربستان سعودی که رقیب منطقه ای کشور عزیزمان ایران محسوب می شود.

حمایت ایرانی‌ها از دولتشان با جنبش ترامپ/ ظریف و سلیمانی محبوب‌ترین در کشور عزیزمان ایران ، نیویورک تایمز

ایرانی ها در کارزار انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 در آمریکا شنیدند که ترامپ توافق هسته ای را به بدترین توافق مذاکره شده است نامید و وعده داد که آن را پاره خواهد کرد. آنها سپس با نگرانی شاهد آن بودند که ترامپ بیش از 100 میلیارد دلار سلاح به پادشاهی سعودی فروخت و در یک رقص سنتی در ریاض شرکت کرد. آنها همچنین نسبت به تحولات سیاست خارجی محمد بن سلمان ولیعهد جوان سعودی حساس شده است اند که در نظرشان بی تجربه، عجول و کم صبر است.

در این میان ایرانی ها همچنین باور دارند که اکنون باید به یک چیز افتخار کنند؛ نیروهای تحت حمایت کشور عزیزمان ایران نقشی اساسی در مبارزه علیه داعش در عراق و سوریه داشتند که به زیاد کردن نفوذ منطقه ای کشور عزیزمان ایران در این فرآیند منجر شده است است.

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی با اشاره به سیاست‌های ضد ایرانی ریاض و واشنگتن در ماه‌های اخیر نوشت: به نظر می‌آید کارها رییس‌جمهور ترامپ و سعودی‌ها علیه کشور عزی

نیویورک تایمز در ادامه نوشت: محبوب ترین ستاره های کشور عزیزمان ایران با وجود اینکه در این کشور صنعت سینما، موسیقی و تئاتر وجود دارد خواننده یا با بازیگران نیستند بلکه دو صورت دولتی هستند: ژنرال قاسم سلیمانی فرمانده نیروهای فرامرزی کشور عزیزمان ایران و محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران.

به طور مختصر می توان گفت که سیاست های ترامپ و سعودی این دستاورد را نصیب دولت کشور عزیزمان ایران کرده است: حمایت گسترده عمومی از این نظر که آمریکا و ریاض قابل اعتماد نیستند و کشور عزیزمان ایران اکنون کشوری نیرومند و دارای این ظرفیت است که دشمنانش را کنار بزند.

نیویورک تایمز در ادامه گزارش خود با پرداختن به چندین مورد از سیاست ها و بیانات ترامپ علیه کشور عزیزمان ایران که نتیجه ای جز اتحاد مردم کشور عزیزمان ایران با وجود نارضایتی هایشان از دولت شده است هست، نوشت: زمانی که آقای ترامپ در صحبت اش در ماه اکتبر رهبران کشور عزیزمان ایران را جنگ افروز نامید و به جای گفتن خلیج فارس از عبارت خلیج عربی استفاده کرد، ایرانی ها به شدت عصبانی شدند و به آن تصویر العمل نشان دادند. آنها چند دقیقه بعد شروع به محکوم کردن صحبت های ترامپ کردند.

حمایت ایرانی‌ها از دولتشان با جنبش ترامپ/ ظریف و سلیمانی محبوب‌ترین در کشور عزیزمان ایران ، نیویورک تایمز

یک روزنامه نگار ایرانی مستقر در آمریکا نیز به این بیانات ترامپ تصویر العمل نشان داد و در پیامی توئیتری نوشت: وی نمی توانست راهی سریع تر جهت متحد کردن ایرانی ها پشت سر دولت ارزش بیابد.

واژه های کلیدی: ایران | سیاست | آمریکا | ایرانی | نیویورک | سعودی ها | نیویورک | آمریکایی | آقای ترامپ | دونالد ترامپ | صحبت های ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs