سوت کارگر رونمایی اسماعیلی بازیگران منوچهر هادی

سوت: کارگر رونمایی اسماعیلی بازیگران منوچهر هادی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی هر گروه از مشمولان سهام عدالت کِی و چقدر سود می گیرند؟

از امروز آن دسته از مشمولان سهام عدالت که شماره شِبایشان در سامانه سهام عدالت ثبت و تایید شده، بسته به اینکه در مرحله اول چقدر سود دریافت کرده اند، حداکثر تا ۱۵

هر گروه از مشمولان سهام عدالت کِی و چقدر سود می گیرند؟

هر گروه از مشمولان سهام عدالت کِی و چقدر سود می گیرند؟

عبارات مهم : شماره

از امروز آن دسته از مشمولان سهام عدالت که شماره شِبایشان در سامانه سهام عدالت ثبت و تایید شده، بسته به اینکه در مرحله اول چقدر سود دریافت کرده اند، حداکثر تا ۱۵۰ هزار تومان دریافت خواهند کرد. افرادی که تا کنون شماره شِبای حساب بانکی خود را اعلام نکرده اند باید با مراجعه به سایت www.samanese.ir شماره حساب خود را اعلام کنند.

به گزارش ایسنا، چند هفته پیش مرحله اول پرداخت سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۱۳۹۵ به مشمولان این سهام شروع شد. در مرحله اول پرداخت، هر یک از مشمولان حدود یک سوم سودِ مربوط به سال مالی ۱۳۹۵ را دریافت کردند. قرار بر این بود که اگر شرکت هایِ سهام عدالتی، سود خود را سریعتر به شرکت شخصی سازی دادند، این شرکت آن مبالغ را بین سهامداران توزیع کند.

هر گروه از مشمولان سهام عدالت کِی و چقدر سود می گیرند؟

آن طور که شرکت شخصی سازی اعلام کرده سهامدارانی که از محل آورده نقدی، تخفیف و سود سهام در طیِ ۱۰ سال گذشته، در مجموع به ارزش یک میلیون تومان سهام عدالت دارند جهت سال مالی ۱۳۹۵، ۱۵۰ هزار تومان سود دریافت خواهند کرد. این افراد در مرحله اول ۵۰ هزار تومان به حسابشان واریز شد. قرار بر این است که امروز ۱۰۰ هزار تومان باقی مانده از این مبلغ به حساب همه مشمولان سهام عدالت ارزش سهامشان به یک میلیون تومان می رسید، واریز شود. البته شرکت شخصی سازی اعلام کرد با توجه به اینکه هنوز همه شرکت ها سودشان را پرداخت نکرده اند در ابتدا به ۱۶ گروه که جزو دهک های پایین درآمدی هستند، این سود پرداخت می شود و به چهار گروه باقی مانده تا آخر اسفند ماه سود تخصیص پیدا می کند.

این چهار گروه مشمول بر کارمندان شاغل در دستگاه های اجرایی و بازنشستگان کشوری، لشگری و تامین اجتماعی، کارگران فصلی ساختمان که از سال ۹۲ عضویت کرده اند، روستاییان و عشایر، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی نیستند، افرادی که قبلا تحت حمایت شرکت بهزیستی بودند، ولی در حال حاضر وضع مالی آنها بهتر شده است است و دیگر مددجو نیستند، می باشند. این افراد تا آخر اسفند ماه سال ۱۳۹۶ سهام عدالت را خواهند گرفت.

از امروز آن دسته از مشمولان سهام عدالت که شماره شِبایشان در سامانه سهام عدالت ثبت و تایید شده، بسته به اینکه در مرحله اول چقدر سود دریافت کرده اند، حداکثر تا ۱۵

کسانی که کمتر از یک میلیون تومان سهام دارند، به اندازه پانزده صدم از مبلغ ارزش سهام ارزش سود خواهند گرفت. مبلغی که از امروز به عنوان سود سهام عدالت به مشمولان واریز می شود، تکمیل سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۹۵ است.

کسانی که تاکنون شماره شبای بانکی خود را به سامانه سهام عدالت وارد نکرده اند می توانند به این سامانه مراجعه کرده و شماره شبای خود را اعلام کنند تا بعد از بررسی نسبت به درست بودن شماره شبا سود سهام عدالت به حساب آنها واریز شود.

واژه های کلیدی: شماره | دریافت | سهام عدالت | سامانه سهام عدالت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs